İfyıl Termo İklimlendirme

Şirket Profili

28 yıldır ısıtma sektöründe faaliyet gösteren Özerteknik A.Ş. İfyıl Termo İklimlendirme San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasını 2009 yılında kurarak “İfyıl” markasıyla ısıtma sistemlerine yeni ve yenilikçi boyutlar kazandırmaya devam etmektedir. Toplamda 20.000 m2 alan üzerine inşa edilen İfyıl Termo İklimlendirme fabrikası, 6.000 m2 kapalı faaliyet alanı, deneyimli personeli ve sürekli kendini geliştiren, yarının teknolojisini kullanarak en iyi sonuca ulaşmayı hedefleyen ARGE bölümüyle, verimlilik, tasarruf ve konfor anlayışlarını kendisine ilke edinmektedir

25’den fazla ülkeye ihracaat yapan İfyıl, birbirinden farklı model ve ihtiyaca uygun sertifikalı çevre dostu ürünler imal etmektedir. Modern ve kompakt yapısı ile bütün mekanik parçaları içinde barındıran İfyıl ürünleri, farklı tasarım ve ergonomik yapısı ile benzerlerinden farklı bir çizgiye sahiptir. Ürünlerinde geleneksel hatları, modern ve çok yönlü tasarım seçenekleriyle birleştirerek en iyi teknolojiyi kalite için kullanan İfyıl, üretimin her aşamasında test ve kalite kontrol yaparak, çevreye duyarlı, doğa ile dost ürünler üretmektedir.

Maksimum yanma teknolojisi sayesinde tüm evinizi eşit oranda ısıtarak düşük yakıt tasarrufu sağlamasının yanısıra sıcak su konforunu da içinde barındırması, İfyıl’ın ısınmayı bir ihtiyaçtan keyife dönüştürmesinin kanıtıdır.

Kalite Politikamız

Isıtma sektöründe, önce Türkiye’nin sonra dünyanın sektördeki sayılı firmalarından olmak, Isıtma ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek sürdürebilirliği sağlamak; bu sayede müşterilerimizin, bayilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak ülkemizin en seçkin şirketleri arasında yer almaktır. Çalışanların mutluluğu, müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz, bayilerimiz aracılığı ile kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışıyla sunmak, sektörümüzle ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza, bayilerimize ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmaktır.